Strona 1 z 27  > >>

Kategoria: Ogłoszenia
Napisał: admin
Wniosek odnośnie rektutacji w roku szkolnym 2017/2018 do pobrania tutaj

Termin składania wniosków do 30 czerwca 2017 r.

Prezentacja e-Zabrze oraz e-Usługi Urzędu Miejskiego

e-Dzielnice Zabrza (PDF)

Linki - polecane strony www

Głos Zabrza i Rudy Śląskiej

SEKAP

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą instytucją przez Internet. Wystarczy wejść na stronę www.sekap.pl, zarejestrować się w serwisie i skorzystać z udostępnionego formularza.

Dostępny jest on w zakładce „Urzędy Miasta Zabrze Jednostki organizacyjne".

Aktualnie jesteś tutaj: O nas » Aktualności

Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka

kwi 29, 2017

Kategoria: Wydarzenia
Napisał: admin

24.04.2017 r o godz. 10.00 zakończyliśmy Dni Teatru 63. Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka .

W Teatrze Nowym odbyła się Gala Teatrów. Licznie przybyli do teatru wielbiciele spektakli teatralnych amatorskich teatrów szkół i placówek oświatowych.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Organizatorzy

W tym samym dniu o godz. 17.00 odbył się Koncert Galowy Dnia Tańca i Muzyki. Teatr “pękał w szwach”. Publiczność dopisała, mieliśmy znakomitych gości Pan Prezydent Krzysztof Lewandowski, Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Ewa Wolnica, dyrektorzy szkół i placówek , a przede wszystkim utalentowani artyści 63.Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka.
Na scenie gościnnego Teatru Nowego zaprezentowali się tylko nieliczni z nagrodzonych laureatów. Gdyby przedstawić wszystkich najlepszych koncert nie skończyłby się wieczorem. Gratulujemy pomysłów, talentów i zaangażowania w pasje. Dziękujemy nauczycielom , instruktorom za czas poświęcony dzieciom i młodzieży, za tworzenie wspaniałych spektakli teatralnych , tanecznych , za przepiękne stroje, dekoracje , za  artystyczne kształcenie  / muzyka , taniec, teatr/ dzieci i młodzież zabrzańskich szkół, placówek i instytucji kultury.

Dziękujemy pracownikom , nauczycielom Młodzieżowego Domu Kultury Nr 2 za przygotowanie , prowadzenie i organizacje 63. Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka.

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa...wtedy proste  “dziękujemy” zawiera wszystko co chcemy wyrazić.

Do zobaczenia za rok.
Organizatorzy.