Szukaj
Aktualności

Ogłoszenia

Strona 1 z 27  > >>

sty 6, 2018
Kategoria: Ogłoszenia
Napisał: admin
Wyniki XXVI Ligi Recytatorskiej - Klasyfikacja indywidualna szkoły podstawowe II spotkanie
do pobrania poniżej
 

Prezentacja e-Zabrze oraz e-Usługi Urzędu Miejskiego

e-Dzielnice Zabrza (PDF)

Linki - polecane strony www

Głos Zabrza i Rudy Śląskiej

SEKAP

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą instytucją przez Internet. Wystarczy wejść na stronę www.sekap.pl, zarejestrować się w serwisie i skorzystać z udostępnionego formularza.

Dostępny jest on w zakładce „Urzędy Miasta Zabrze Jednostki organizacyjne".

Aktualnie jesteś tutaj: O nas » Plan zajęć » Plan zajęć 2017/2018

Plan zajęć na rok szkolny 2017/2018

  

 

Nauczyciel

 

Nazwa sekcji/koła

 

poniedziałek

 

wtorek

 

środa

 

czwartek

 

piątek

 

 

Katarzyna Boroń

 

 

Zespół teatralny „Po Kropce”

Zespół teatralny PaniKa

Zespół recytatorski I     

Teatr Jak w ulu

 

1500 – 1715

piwnica rysia

1500 – 1800

SP 36

1530 – 1830

SP 36

1530 – 1930

SP 36

1500 – 1630

piwnica rysia

 

Maciej Cybulski

 

 

Zespół gitar klasycznych gr. młodsza   SP 29

Zespół gitar klasycznych gr. starsza     SP 29

 

 

 

 

 

1430 – 1730

SP 29

 

1400 – 1915

SP 29

 

 

Aleksandra Dajczak

 

Język angielski gr. młodsza

Język angielski gr. starsza

1630 – 1715

sala 18

1715 – 1800

sala 18

 

1600 – 1730

piwnica rysia

 

 

 

 

 

 

 

Wiesław Darewski

 

 

Zespół malarstwa gr. młodsza

Rysunek z malarstwem

 

 

 

 

1530 – 1915

sala 18

 

Krystyna Dymarz

 

Koło instrumentów klawiszowych                       

Koło wokalne

1515 – 1830

sala 15

 

 

1500 – 1830

sala 15

 

 

Jacek Gawełczyk

 

Zajęcia rekreacyjno-sportowe gr. młodsza   SP21

Zajęcia rekreacyjno-sportowe gr. starsza    SP29

 

1630 – 1800

SP 21

1630 – 1845

SP 29

1630 – 1845

SP 29

 

 

Grażyna

Klein-Jarasz

 

Zespół Muzyki Dawnej „Allegro”

Zajęcia umuzykalniające Przedszkole 36

Zajęcia muzyczne gr. młodsza

Zajęcia muzyczne gr. starsza

 

 

900 – 1030

Przedszkole 36

 

 

 

 

 

1400 – 1915

sala 15

 

 

1400 – 1915

przybudówka 2

 

 

900 – 1030

Przedszkole 36

 

Grzegorz Kolenda

 

Informatyka gr. młodsza                 SPS 39

Informatyka gr. starsza                   SPS 39

 

1330 – 1500

SPS39

 

 

1330 – 1500

SPS39

 

 

 

 

Nauczyciel

 

 

Nazwa sekcji/koła

 

 

poniedziałek

 

 

wtorek

 

 

środa

 

 

czwartek

 

 

Piątek

 

 

Andrzej Krośniak

Zespół gitar klasycznych gr. początkująca SP 21

Zespół gitar klasycznych gr. zaawansowana

Zespół gitar akustycznych

 

1630 – 1930

sala 18

1515 – 1900

sala 18

1600 – 1900

sala 18

1315 – 1700

SP21

 

Adam Krzyż

 

Zespół gitar klasycznych gr. młodsza SP 21

Zespoły gry na instrumentach klawiszowych

Zespół gitar klasycznych gr.średniozaawansowana

 

 

 

 

1345 – 1945

przybudowka2

1400 – 1800

sala 16 pianino

 

 

1400 – 1700

SP21

 

Małgorzata Leszczyńska

 

Koło dziennikarskie gr. młodsza

 

 

 

 

1330 – 1545

SP 24

 

 

Mirosław Muzykant

 

Zespół perkusyjny gr. zaawansowana

Zespół perkusyjny gr. początkująca

Młodzieżowe zespoły rockowe

 

1600 – 1815

filia 

 

1445 – 2000

sala 15

 

1600 – 2030

perkusyjna

 

1730 – 1900

filia

 

 

Wioletta Muzykant

 

Zespoły taneczne dla przedszkolaków (3-4 lat)

Zespoły taneczne dla przedszkolaków (5-7 lat)

Zespoły taneczne (8-11 lat)

Zespoły baletowo-taneczne gr. młodsza (4-5 lat)

Zespoły baletowo-taneczne gr. starsza   (6-8 lat)

Młodzieżowe zajęcia otwarte gr. początkująca

Młodzieżowe zajęcia otwarte gr. zaawansowana

 

Dziecięcy Teatr Tańca (10-13 lat)

Teatr Tańca ATRUM     

 

 

 

1600 – 1645

1700 – 1745

 

1600 – 1630

1630 – 1730

1730 – 1845

 

 

 

1500 – 1600

1845 – 2000

 

 

 

 

 

1600 – 1645

1700 – 1745

 

1715 – 1745

 

 

 

 

 

 

 

1615 – 1715

1745 – 1945

 

 

 

 

 

1630 – 1730

 

 

Lucyna Mykietyn

 

Zespół plastyczny Pinokio gr. I SP42

Zespół plastyczny Pinokio gr. II SP42

Zespół plastyczny Pinokio gr. III SP42

Zespół plastyczny Pinokio gr. IV

Zespół plastyczny Pinokio gr. V

 

 

 

1300 – 1600

przybudówka

1500 – 2015

SP 42

 

 

 

1545 – 1800

przybudówka

1500 – 1800

SP 42

 

 

Tadeusz Nowotarski

 

Rysunek i malarstwo gr. początkująca

Rysunek i malarstwo gr. średniozaawansowana

Rysunek i malarstwo gr. zaawansowana

1630 – 2000

przybudówka

1600 – 2000

przybudówka

1800 – 2000

przybudówka

 

1600 – 2000

przybudówka

 

Kamilla Pająk

 

Chór dziewczęcy     SP 42

Zespół wokalny       SP 42

1600 – 1815

Gim 21

 

 

 

1600 – 1815

Gim 21

Jolanta Skorupa

 

Zespoły polonistyczne

Konsultacje metodyczne 

 

 

1600 – 1815

sala 12

 

1600 – 1815

sala 12

Dawid Szlezak

Zespół gitar klasycznych I

Zespół gitar klasycznych II

1400 – 1915

przybudówka 2

1315 – 1830

przybudówka 2

 

 

1400 – 1700

SP21

 

Beata

Wyrzykowska-Piesik

Teatr Prawdziwny                      

Małe formy teatralne

Zespół recytatorski II                          

1500 – 1730

piwnica rysia

 

 

1615 – 1815

piwnica rysia